yalin-yazilim-erp-logo

yalin-twiteryalin-facebookyalin-contact

 

 

 

DAS, üretimin her bir noktasında ,  makinilerden ya da insanlardan verileri otomatik olarak toplayan, mevcu sisteme entegre olup bu verilerin 3 boyutlu kullanıcı dostu arayüzü ve akıllı algoritmalarıyla kullanıcısıyla buluşturan üretim dostu bir veri ve otomasyon sistemidir.

 DAS ,Üretimi aksatmadan kolaylıkla kurulur ve hızlı sonuç üretir. Sisteminizin performans ölçütlerine göre kendi çalışma performansını otomatik olarak ayarlar. Böylece mevcut sisteminizi yormaz, üretiminizdeki diğer işlemlerin çalışmasına engel olmaz.Üretimden veri toplamakla zaman kaybetmenizi önler , sizin asıl kendi işinize odaklanmanıza yardımcı olur.

DAS , kullanıcı istekleri doğrultusunda oluşturulan iş akış alt yapısıyla isteklerinizi siz ondan istemeden size sunar.Üretimdeki farklılıklar ve kişisel üretim tarzlarını da göz önüne alan DAS, veriyapısına müdahale etmenize olanak sağlar.

Gelişmiş donanım yelpazesiyle DAS, kablolu ve kablosuz çözümler sunar. Dokunmatik ekranları ve wireless cihazlarıyla fiziksel ortamınıza uygun bir biçimde davranır.

Mevcut akıllı ve yalın algoritmalarına sahip entegrasyon yazılımı ile de , sisteminize kolaylıkla uyum sağlar.